Coinbase Earn: czym jest i jak pozwala zarobić kryptowaluty

1716
coinbase earn

Czym jest Coinbase Earn? Jak zarabiać kryptowaluty dzięki temu programowi?

Dziś chcemy ci opowiedzieć o usłudze, która jest częścią pakietu jednej z najczęściej używanych giełd na świecie: Coinbase Earn. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, jesteś we właściwym miejscu!

Najpierw zobaczymy, czym jest Coinbase Earn, a następnie porozmawiamy o tym, jak się tam zarejestrować i zacząć zarabiać na kryptowalutach za pośrednictwem tej platformy. Omówimy również jej niezawodność, a na koniec przedstawimy kilka możliwych alternatyw.

Coinbase Earn: czym jest?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Coinbase Earn (oficjalna strona tutaj) jest jedną z usług dostępnych dla wszystkich tych, którzy zdecydują się otworzyć konto na platformie giełdy kryptowalutowej Coinbase.

Celem tego artykułu nie jest zagłębianie się we wszystkie funkcje platformy Coinbase. Skupimy się tu natomiast głównie na programie Earn.

W dużym skrócie, dzięki Coinbase Earn możesz zarabiać kryptowaluty, biorąc udział w kursach dostępnych na oficjalnej stronie giełdy. Kursy te obejmują kilka kryptowalut, często nieco mniej znanych. Po ich wykonaniu otrzymasz zapłatę w postaci cyfrowej waluty, którą otrzymasz bezpośrednio na swoje konto Coinbase.

Oczywiste jest, że aby skorzystać z usługi, musisz otworzyć konto na platformie. W następnym akapicie wyjaśnimy, jak to zrobić. Na razie chcielibyśmy podkreślić, że rejestracja jest całkowicie darmowa i nie zobowiązuje do wpłaty jakiejkolwiek kwoty pieniędzy. Następnie, jeśli chcesz, możesz zdecydować się na handel kryptowalutami.

Jak zarejestrować się na Coinbase Earn?

Na początku należy wspomnieć, że proces rejestracji jest taki sam dla każdej usługi będącej częścią pakietu Coinbase. Tak więc, aby skorzystać z programu Earn, będziesz musiał przejść dokładnie przez tę samą rejestrację, która daje ci na przykład dostęp do giełdy.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść na tę stronę i kliknąć przycisk „Zacznij zarabiać”. Pojawi się następujący ekran, na którym możesz przejść przez ujednolicony proces rejestracji:

Po pierwsze, będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło, za pomocą którego będziesz logował się na platformie. Następnie będziesz musiał potwierdzić swój adres e-mail i swoją tożsamość. W tym ostatnim kroku należy wypełnić formularz swoimi danymi, a następnie przesłać ważny dokument tożsamości.

Ogólnie rzecz biorąc, proces rejestracji nie jest skomplikowany i jest zgodny z innymi platformami tego typu. Zarejestruj się teraz całkowicie bezpłatnie, klikając na ten link.

Coinbase Earn: jak to działa?

W tej sekcji, będziemy zagłębiać się w szczegóły działania Coinbase Earn. Najpierw opowiemy o tym, kto może zarabiać dzięki tej usłudze, a następnie zilustrujemy, jak to zrobić w praktyce.

Kto może zarabiać z Coinbase Earn?

Każdy, kto otworzył konto zgodnie z powyższą procedurą, może dołączyć do programu Coinbase Earn. Możesz zarabiać kryptowaluty, korzystając z dostępnych ofert, zgodnie z tym, co za moment wyjaśnimy. Program jest obecnie dostępny w 100 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Dzięki Coinbase Earn możesz zarabiać i jednocześnie się uczyć. System jest skonstruowany w taki sposób, że otrzymasz kryptowaluty, jeśli ukończysz dedykowane kursy.

Obecnie program dostępny jest dla takich kryptowalut jak: NuCypher (NU), The Graph (GRT), Celo (CGLD), Compound (COMP), Stellar Lumens (XLM), Filecoin (FIL), Band Protocol (BAND), Algorand (ALGO), Maker (MKR), Kyber Network (KNC), Orchid (OXT), Tezos (XTZ), Dai (DAI), EOS (EOS), Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT), Ox (ZRX), Numeraire (NMR), Ampleforth Governance Token (FORTH).

Jak widać, niektóre z tych kryptowalut są dość egzotyczne i prawdopodobnie nigdy o nich nie słyszałeś. Tym bardziej warto dowiedzieć się czegoś na ich temat i poszerzyć swoją wiedzę.

Jak zarabiać z Coinbase Earn

Zarabianie w kryptowalutach z Coinbase jest bardzo proste. Proces ten można streścić w czterech prostych krokach:

  1. Załóż konto na Coinbase (możesz to zrobić tutaj)
  2. Obejrzyj tutoriale dotyczące kryptowaluty, na której chcesz zarabiać
  3. Wypełnij końcowy quiz oceniający
  4. Pobierz kryptowalutę na swoje konto Coinbase

Jak widać, proces jest krótki i nieskomplikowany. Możesz przejrzeć listę dostępnych kryptowalut, przechodząc na tę stronę. Tutaj znajdziesz też np. kilka kursów, które możesz odbyć, klikając na „Rozpocznij kurs”.

Pojawi się następujący ekran, na którym znajdziesz krótkie wprowadzenie do wybranej przez ciebie kryptowaluty.

Przewijając w dół, możesz zobaczyć nie tylko listę dostępnych lekcji, ale także nagrodę w postaci kryptowaluty, którą otrzymasz po ukończeniu kursu i rozwiązaniu końcowego quizu. Wielkość tej nagrody zależy głównie od liczby zadań, które wykonasz, rodzaju kryptowaluty i aktualnego kursu wymiany w stosunku do dolarów amerykańskich.

Lekcje są przystępne i interesujące. Jesteśmy pewni, że nie będziesz miał problemu z zarabianiem z Coinbase Earn, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Ile można zarobić z Coinbase Earn?

Korzystając z Coinbase Earn, nie możesz oczekiwać, że zarobisz duże pieniądze, ale mimo to możliwość oferowana przez tę giełdę, stanowi obecnie najbardziej korzystną opcję, aby uzyskać cyfrowe monety za darmo.

Kursy dostępne na Coinbase Earn oferują obecnie wynagrodzenie w wysokości od 2 do 10 dolarów za każdy z nich, co nie jest wcale takie złe, biorąc pod uwagę, że każdy kurs składa się z kilku 2-3 minutowych lekcji oraz końcowego quizu.

Wykonując wszystkie kursy dostępne na platformie, można w krótkim czasie zgromadzić kwotę odpowiadającą nawet około 100$. Ponadto, jeśli te kryptowaluty zyskają na popularności, a tym samym na wartości w najbliższej przyszłości, twoje zarobki mogą gwałtownie wzrosnąć.

Czy Coinbase Earn jest bezpieczny?

Rozważmy jeszcze temat bezpieczeństwa Coinbase Earn i giełdy w ogóle.

Na początku należy wspomnieć, że nigdy nie zostaniesz poproszony o wpłatę pieniędzy, aby zarobić nową kryptowalutę, ponieważ jedynym warunkiem jest zarejestrowanie się na platformie, potwierdzenie adresu e-mail i tożsamości, wzięcie udziału w kursach i zrobienie końcowego quizu.

Ponadto, platforma stosuje cały szereg środków bezpieczeństwa w celu ochrony wrażliwych danych swoich klientów, takich jak dwuskładnikowe uwierzytelnianie za pomocą telefonu komórkowego lub poczty elektronicznej. To sprawia, że jest praktycznie niemożliwe, aby twoje konto zostało zhakowane, dzięki czemu kryptowaluty, które zarabiasz z Coinbase Earn, są bezpieczne.

Wreszcie, Coinbase jest jedną z najwcześniejszych giełd stworzonych do wymiany kryptowalut, a z biegiem czasu była w stanie dostosować swoje standardy i podjąć środki zaradcze przeciwko złośliwym hakerom. Na dzień dzisiejszy korzystają z niej dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy użytkowników na całym świecie.

Częste pytania i odpowiedzi

Czy Coinbase Earn się opłaca?

Tak, Coinbase Earn jest jedną z najbardziej korzystnych opcji, aby uzyskać mało znane kryptowaluty za darmo, jednocześnie ucząc się, jak działają. Dzięki Coinbase Earn możesz zarobić do 100 dolarów w kryptowalucie w krótkim czasie. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Jak działa lista oczekujących na Coinbase Earn?

Niestety, Coinbase nie zawsze pozwala swoim użytkownikom na natychmiastowy dostęp do funkcji Coinbase Earn, ponieważ możliwości zarabiania są dostępne tylko dla ograniczonej grupy klientów. Dlatego Coinbase stworzył listę oczekujących, której czas oczekiwania wynosi średnio 24/72 godziny, ale może się różnić w zależności od tego, ile osób jest zainteresowanych dołączeniem.

Jakie są najlepsze alternatywy dla Coinbase Earn?

Coinbase Earn nie jest jedyną metodą na zarabianie kryptowalut za darmo. Istnieje kilka platform, takich jak Cointiply lub Free Bitcoin, które oferują różne darmowe sposoby otrzymywania kryptowalut.

5/5 - (1 vote)
Twój Interes to polski portal o finansach osobistych, inwestycji i tradingu. Piszemy o akcjach, obligacjach, ETF-ach, kryptowalutach, forex, portfelach inwestycyjnych i brokerach online.