CryptoTab Browser: recenzja, opinie i działanie

7313
Cryptotab browser

Jak działa CryptoTab Browser? Ile pieniędzy można na tym zarobić? Czy jest to bezpieczna usługa do kopania Bitcoina?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy w naszej recenzji CryptoTab Browser, przeglądarki internetowej, która pozwala zdobywać Bitcoin podczas normalnego przeglądania Internetu.

Najpierw wyjaśnimy, czym jest CryptoTab Browser i jak on działa, a następnie zobaczymy, jak zainstalować go na swoim urządzeniu i ile Bitcoinów pozwala zarobić. Opowiemy również o różnych wersjach dostępnych na platformie oraz przedstawimy opinie innych użytkowników, którzy z niej korzystają.

Pod koniec czytania tego artygułu, będziesz wiedzieć, czego można się spodziewać po CryptoTab Browser i będziesz mógł zdecydować, czy użyć go do zarabiania dodatkowych pieniędzy, czy nie. Aby przejść na oficjalną stronę, kliknij tutaj.

CryptoTab Browser: co to takiego?

CryptoTab Browser (oficjalna strona tutaj) to program do przeglądania stron internetowych bardzo podobny do Google Chrome, który oprócz niesamowitej szybkości oferuje również możliwość automatycznego zarabiania kryptowalut, a konkretnie Bitcoinów, poprzez ich kopanie.

cryptotab browser jak działa

CryptoTab można używać zarówno z komputera, jak i z systemów Android i iOS, więc jest kompatybilny z wszystkimi istotnymi urządzeniami. Pobranie go zajmuje bardzo mało czasu, podobnie jak instalacja.

W tej recenzji CryptoTab szczegółowo omówimy działanie tego oprogramowania, ale chcielibyśmy podkreślić, że jego obsługa nie jest wcale skomplikowana. Wystarczy, że będziesz przeglądać Internet tak jak zawsze, a przeglądarka po aktywacji zajmie się resztą.

Wygenerowane zarobki są aktualizowane w czasie rzeczywistym i możesz zażądać wypłaty w Bitcoin, gdy osiągniesz minimalny próg 0.00001 BTC (mniej niż 1 euro przy obecnym kursie wymiany), podłączając swój portfel kryptowalutowy.

CryptoTab Browser: pobieranie na PC, Android i iOS

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia korzystania z przeglądarki CryptoTab Browser i zarabiania Bitcoinów za jej pośrednictwem jest pobranie oprogramowania. Aby to zrobić, wystarczy przejść na tę stronę i kliknąć na przycisk związany z urządzeniem, na które chcesz ją pobrać (Windows, Android lub iOS).

cryptotab browser pobieranie

Jeśli korzystasz z komputera PC, pobierzesz plik .exe, który będziesz musiał uruchomić, aby zainstalować oprogramowanie. W przypadku urządzeń mobilnych zostaniesz przekierowany do odpowiedniego sklepu (Google Play lub Apple) i to stamtąd będziesz mógł pobrać aplikację CryptoTab.

Jak widać instalacja przeglądarki nie jest wcale skomplikowana i zajmie ci najwyżej kilka minut. Co ważniejsze, jest to darmowe oprogramowanie. Możesz je pobrać, klikając tutaj.

Jak działa CryptoTab Browser

CryptoTab Browser bazuje na Google Chromium, który jest bardzo podobną wersją Chrome i z tego powodu pozwala na korzystanie z tych samych rozszerzeń co Chrome. Dla uproszczenia, polecamy również ustawić ją jako domyślną przeglądarkę, aby przy następnym użyciu Internetu otwierała się automatycznie.

Główną różnicą między CryptoTab a Chrome jest możliwość kopania Bitcoinów. Przedstawimy teraz trochę więcej szczegółów na temat działania przeglądarki CryptoTab Browser.

Zasada działania jest następująca: w porównaniu z tradycyjną przeglądarką, CryptoTab posiada dodatkowy kod, który pozwala na wydobywanie kryptowalut z wykorzystaniem energii resztkowej procesora, która nie jest wykorzystywana podczas przeglądania stron internetowych. Ze swojej strony, trzeba tylko utrzymać okno przeglądarki otwarte, aby kontynuować wydobywanie Bitcoinów, dlatego warto, by komputer był włączony również w nocy.

Możesz sprawdzić swoje zarobki w każdej chwili, a gdy osiągniesz minimalny próg, zażądać wypłaty. Poniżej znajduje się obraz pulpitu nawigacyjnego CryptoTab:

cryptotab browser działanie

Możemy cię zapewnić, że CryptoTab jest godną zaufania platformą i nigdy nie ma problemu z żądaniem płatności. Wystarczy, że dodasz adres swojego portfela kryptowalutowego i poprosisz o wypłatę, która zostanie zrealizowana natychmiastowo.

Jak widzisz, nie ma nic skomplikowanego w zarabianiu na kryptowalutach z CryptoTab. Po wszystkie dodatkowe informacje zajrzyj na oficjalną stronę serwisu pod tym linkiem.

CryptoTab Browser Pro

Twórcy CryptoTab zawsze szukają nowych sposobów na optymalizację swojego oprogramowania. Z tego powodu zdecydowali się na wprowadzenie wersji Pro, którą można znaleźć pod tym linkiem, a która posiada szereg dodatkowych funkcji. Zobaczmy jakie.

cryptotab browser pro

Pierwszą z nich i zarazem najważniejszą jest Cloud Boost. W każdej chwili możesz zdecydować się na zwiększenie prędkości wydobycia do 15 razy, korzystając z tej samej przeglądarki. Dostępne są cztery tryby: X2, X5, X10 i X15.

Inną ciekawą funkcją jest SDP, dzięki której możesz skorzystać z niezależnego serwera wydobywczego i nie obciążać baterii swojego komputera podczas procesu wydobycia.

Trzecią opcją, o której warto wspomnieć, jest możliwość tworzenia osobnych profili dla wielu użytkowników. W ten sposób istnieje możliwość podłączenia nieograniczonej liczby urządzeń do tego samego konta, co pozwala na wydobycie większej ilości Bitcoinów.

Ile można zarobić z CryptoTab Browser?

Teraz przechodzimy do jednego z najważniejszych pytań: ile można zarobić na CryptoTab Browser?

Cóż, od razu musimy ci powiedzieć, że generowane zarobki nie są stałe, ale zależą od kilku zmiennych, w tym: czasu działania przeglądarki, mocy twojego komputera lub telefonu komórkowego oraz aktualnej ceny rynkowej Bitcoina.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że w miarę generowania zarobków będzie rosło zużycie energii przez twoje urządzenie. Aby obliczyć rzeczywisty zysk, należy więc odjąć dodatkowe koszty związane z opłatami za media.

Po tym krótkim wyjaśnieniu możemy powiedzieć, że w oparciu o nasze doświadczenie i innych użytkowników, którzy korzystają z CryptoTab Browser, miesięczne zarobki wynoszą około kilkudziesięciu euro i zwiększają się, jeśli używasz oprogramowania na wielu urządzeniach w tym samym czasie lub uaktualniasz do wersji Pro.

Wreszcie, należy wspomnieć o tym, że CryptoTab Browser jest zbudowany na 10-poziomowym systemie zaproszeń, który pozwoli ci uzyskać procent kwoty wydobytej przez tych, których zaprosisz (15% dla pierwszego poziomu, a następnie w dół). Tak więc, jeśli zaprosisz swoich przyjaciół lub inne osoby do korzystania z CryptoTab, twoje zarobki mogą wzrastać wykładniczo!

Recenzja i opinie o CryptoTab Browser

Podsumowując, według nas CryptoTab Browser reprezentuje fantastyczną okazję do wygenerowania niewielkiego dodatkowego dochodu. Ze wszystkich metod, które służą do kopania Bitcoin, ta jest bez wątpienia najłatwiejsza i najbardziej przystępna.

Nie spodziewaj się jednak wielkich zysków i zawsze sprawdzaj zwiększony wydatek energetyczny wynikający z używania przeglądarki CryptoTab, aby uniknąć przykrych niespodzianek, gdy przyjdzie rachunek.

Opinie i recenzje użytkowników korzystających z CryptoTab są średnio pozytywne. Na TrustPilot, serwisie recenzenckim, ponad 58% użytkowników jest bardzo zadowolonych z jego użytkowania i uważa oprogramowanie za „doskonałe” lub „dobre”. Przyjrzyjmy się kilku recenzjom:

Jedynym sposobem, aby przekonać się o skuteczności CryptoTab Browser, będzie wypróbowanie go samodzielnie. Kiedy zobaczysz pierwsze zyski, będziesz bardziej niż zadowolony z tego, że zacząłeś. Aby go zainstalować i wkroczyć w fascynujący świat kopania kryptowalut, kliknij tutaj.

Częste pytania i odpowiedzi

Co to CryptoTab Browser?

CryptoTab Browser to oprogramowanie-wyszukiwarka, które jest bardzo podobne do Google Chrome, ale dodatkowo pozwala zarabiać Bitcoin poprzez kopanie podczas przeglądania stron internetowych.

Jak pobrać CryptoTab Browser?

Aby pobrać CryptoTab Browser, wystarczy kliknąć na ten link. Zostaniesz przeniesiony do strony pobierania oprogramowania, które jest dostępne zarówno dla komputerów PC jak i urządzeń mobilnych (Android/iOS).

Czy CryptoTab jest bezpieczny?

Absolutnie tak. CryptoTab jest oparty na Google Chromium, wersji bardzo podobnej do Chrome, więc wykorzystuje wszystkie jego zabezpieczenia. Jeśli chodzi o Bitcoiny zarobione dzięki wydobyciu, możesz je bez problemu przelać na swój własny portfel kryptowalutowy, po osiągnięciu minimalnego progu płatności (który wynosi 0,00001 BTC, co stanowi równowartość mniej niż jednego euro).

Ile można zarobić na CryptoTab Browser?

Ilość zarobionych Bitcoinów nie jest stała, ale zależy od czasu spędzonego na przeglądaniu stron za pomocą przeglądarki CryptoTab, mocy procesora i wartości rynkowej Bitcoinów. Średnio możesz zarobić kilkadziesiąt euro miesięcznie, ale twoje zarobki mogą wzrosnąć wykładniczo z wersją Pro, lub poprzez zapraszanie innych użytkowników do zarejestrowania się na platformie i pobrania przeglądarki. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

4/5 - (11 votes)
Twój Interes to polski portal o finansach osobistych, inwestycji i tradingu. Piszemy o akcjach, obligacjach, ETF-ach, kryptowalutach, forex, portfelach inwestycyjnych i brokerach online.