Cudo Miner: recenzja, opinie, działanie i zarobki

1462
cudo-miner

Szukasz więcej informacji o tym, jak działa Cudo Miner? Chcesz wiedzieć, czy Cudo Miner jest wiarygodnym serwisem do wydobywania kryptowalut i ile możesz na nim zarobić? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Istnieje wiele platform wydobywczych, ale tylko kilka z nich okazuje się bezpiecznych, a przede wszystkim opłacalnych. Dziś zajmiemy się jedną z tych najbardziej znanych Cudo Miner.

W szczególności zobaczymy wspólnie, czym jest i jak działa ta usługa, a następnie przeanalizujemy możliwe zarobki i opinie tych, którzy już korzystali z tej platformy. To wszystko pomoże ci zorientować się w jakości Cudo Minera i podjąć decyzję, czy warto z niego skorzystać.

Cudo Miner: co to takiego?

Cudo Miner, często nazywany również Cudominer (oficjalna strona tutaj), to serwis oferujący różne produkty związane ze światem kryptowalut, z których głównym jest miner – oprogramowanie, które pozwala na wydobywanie kryptowalut przy użyciu mocy obliczeniowej twojego komputera, innego sprzętu lub nawet kafejki internetowej.

cudominer

Zespół odpowiedzialny za rozwój tego oprogramowania składa się z kilkunastu entuzjastów ze świata miningu, informatyki i przedsiębiorczości. Siedziba firmy znajduje się w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

Cudo Miner to program do pobrania, który pozwala zarabiać pieniądze bez większego wysiłku. Zanim jednak zajmiemy się szczegółami i przeprowadzimy wszystkie niezbędne analizy, musimy zrobić krok wstecz.

Jak zapewne wiesz, kopanie to proces, w którym przy użyciu określonego sprzętu komputerowego zużywa się energię w celu uzyskania wynagrodzenia w postaci kryptowaluty.

Na przykład w przypadku Bitcoina energia ta jest wykorzystywana do walidacji operacji (Proof of Work) wykonywanych w ramach blockchain – zdecentralizowanej architektury, na której opiera się ta kryptowaluta.

Warto nadmienić, że istnieją trzy główne aktywności, dzięki którym można wydobywać kryptowaluty:

  • Solo Mining: pierwszym sposobem wydobywania kryptowalut jest zakup sprzętu komputerowego potrzebnego do przeprowadzenia tej operacji i przystąpienie bezpośrednio do wydobywania. Ten sposób wydobywania jest w wielu przypadkach nieopłacalny, ponieważ wymaga znacznej mocy obliczeniowej, aby móc efektywnie wydobywać kryptowaluty;
  • Pool Mining: w tym drugim przypadku, sprzęt do wydobycia także należy kupić, ale to, co odróżnia tę metodę, to współpraca z innymi użytkownikami w grupach, które są nazywane pool. Każda osoba otrzymuje nagrodę proporcjonalną do mocy obliczeniowej, którą dzieli;
  • Cloud Mining: trzeci sposób polega na wykorzystaniu istniejącej farmy miningowej (struktury zaprojektowanej do celów wydobywania kryptowalut), poprzez zawarcie umowy, dzięki której indywidualny użytkownik może korzystać z części jej energii.

Cudo Miner należy do tej drugiej kategorii. W związku z tym do wydobywania kryptowalut będziesz musiał używać własnego sprzętu, ale twoja energia obliczeniowa zostanie dodana do energii innych użytkowników w puli.

Ze swojej strony nie musisz się martwić o to, jak przebiega ten proces: oprogramowanie automatycznie wykona za ciebie wszystkie operacje, a ty w zamian otrzymasz należny ci dochód.

Jak działa Cudo Miner?

Przeanalizujmy teraz bardziej szczegółowo, jak Cudo Miner działa w praktyce. Wspomnieliśmy już, że usługa ta należy do kategorii pool mining.

Podstawową zasadą działania Cudo Miner jest wykorzystanie czasu, kiedy sprzęt jest bezczynny. W tym sensie może z niego korzystać każdy, kto ma komputer PC lub laptop.

cudo miner opinie

Oprogramowanie jest również odpowiednie dla tych, którzy posiadają specjalistyczny sprzęt (platformy wydobywcze i farmy) i pozwala im na optymalizację procesów, co prowadzi do osiągnięcia wyższego zysku, nawet o +30%, niż w przypadku konkurencyjnych programów.

Inną kategorią, do której Cudominer kieruje swoją ofertę, są kafejki internetowe, w których nieużywane komputery można zmusić do pracy, aby przynosiły zyski. Wszystkie te czynności są całkowicie zautomatyzowane.

Aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania, wykonaj poniższe kroki:

  1. Utwórz bezpłatne konto, wchodząc na oficjalną stronę serwisu, korzystając z tego linku;
  2. Podłącz urządzenie, pobierając oprogramowanie;
  3. Dostosuj ustawienia wydobycia;
  4. Poczekaj, aż oprogramowanie zacznie generować zyski dzień po dniu.

Należy pamiętać, że nie ma ograniczeń co do liczby urządzeń, które można podłączyć do konta: na pulpicie nawigacyjnym można sprawdzić stan każdego z nich i zobaczyć generowane dochody w czasie rzeczywistym.

Program jest kompatybilny z systemami Windows, Linux, macOS i CudoOS. W przypadku korzystania z kart graficznych wykazano, że generują one wyższy hashrate niż konkurencja, a tym samym wyższe zarobki godzinowe.

Unikalną cechą Cudo Miner jest to, że w pełni automatycznie dostosowuje wydobywaną kryptowalutę, aby zoptymalizować zyski. Zależy to od konkretnego sprzętu i oprogramowania, a także od używanych ustawień.

Podobnie pula, z którą należy się połączyć, zostanie wybrana automatycznie w celu optymalizacji zysków. Ponadto aplikacja internetowa dostarcza ważnych informacji na temat zużycia energii oraz stanu każdego podłączonego urządzenia pod względem mocy i maksymalnej temperatury.

Jak zarejestrować się na Cudo Miner?

Po wyjaśnieniu, jak działa Cudo Miner na poziomie koncepcyjnym, poświęćmy jeszcze kilka słów na to, jak stworzyć konto na tej platformie. Procedura jest bardzo prosta i zajmie ci tylko kilka minut.

Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową, którą można znaleźć pod tym linkiem, i kliknąć przycisk „Sign Up and Download”. Zostanie wyświetlony następujący ekran:

cudo miner rejestracja

Teraz możesz zdecydować, czy chcesz zarejestrować się za pomocą konta Google lub Microsoft, jeśli je posiadasz, czy też za pomocą swojego adresu e-mail i hasła. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.

W ten sposób uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego Cudo Miner, gdzie możesz zarządzać i konfigurować wszystkie urządzenia, które chcesz podłączyć do swojego konta. Zarejestruj się bezpłatnie za pomocą tego linku.

Cudo Miner: jak zacząć zarabiać?

Jak wspomniano powyżej, po zarejestrowaniu się w Cudo Miner będziesz miał dostęp do aplikacji internetowej. Poniżej znajduje się podgląd tego, jak to wygląda:

cudo miner recenzja

Teraz, aby podłączyć pierwsze urządzenie, wystarczy przejść do sekcji Devices, a następnie kliknąć przycisk „Set up a device”. Nastąpi przejście do kreatora konfiguracji urządzenia:

cudo miner zarobki

Najpierw wybierz system operacyjny urządzenia, z którym chcesz się połączyć, a następnie pobierz oprogramowanie i zainstaluj je, łącząc je z kontem. Na koniec należy zmienić ustawienia urządzenia, aby rozpocząć wydobywanie kryptowalut.

W zakładce „Configurations” można tworzyć własne konfiguracje w celu optymalizacji procesu wydobycia, a tym samym zwiększenia zarobków. Należy jednak uważać, aby nie wymagać zbyt dużo od sprzętu, ponieważ może to spowodować przegrzanie urządzenia.

W każdym razie polecamy zacząć od konfiguracji domyślnej, która jest również zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności i opracowana bezpośrednio przez zespół serwisu.

Generowane zyski zależą od specyfikacji podłączonej maszyny (CPU/GPU) i czasu jej pracy, a także od wartości wydobytej kryptowaluty. Za pośrednictwem aplikacji internetowej możesz sprawdzić wysokość swoich zarobków zarówno w BTC, jak i w wybranej przez siebie walucie fiat.

Oczywiście, jeśli zdecydujesz się podłączyć więcej urządzeń do swojego konta Cudo Miner, możesz pomnożyć swoje zarobki i otrzymać wyższe wynagrodzenie.

Opinie o Cudo Miner

Na koniec artykułu o Cudo Miner przedstawiamy kilka opinii klientów, którzy już korzystali z tego oprogramowania miningowego. Weźmiemy tu pod uwagę kilka recenzji z TrustPilot, międzynarodowej witryny, na której można znaleźć opinie na temat wszelkiego rodzaju usług.

Jak widać, użytkownicy są bardzo zadowoleni z tej usługi. Klienci docenili przede wszystkim natychmiastowość, z jaką można rozpocząć wydobywanie kryptowalut, oraz wszechstronność oprogramowania, które jest kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi.

Zacznij zarabiać pieniądze, pobierając Cudo Miner z oficjalnej strony, którą znajdziesz pod tym linkiem.

Częste pytania i odpowiedzi

Czy Cudo Miner jest bezpieczny?

Oczywiście, że tak. Oprogramowanie zostało opracowane przez zespół brytyjski i otrzymało nagrodę CLEAN przyznawaną przez serwis Softpedia. Gwarantuje to brak wirusów, złośliwego oprogramowania i programów szpiegujących.

Czy istnieje ryzyko uszkodzenia sprzętu?

Ogólnie rzecz biorąc, nie. Oznacza to, że jeśli użyjesz domyślnej konfiguracji, nie napotkasz żadnych problemów. Jeśli jednak użytkownik zdecyduje się na stworzenie własnej konfiguracji i wprowadzi bardzo rygorystyczne ustawienia, może dojść do przegrzania podłączonego urządzenia. Można jednak kontrolować jego temperaturę za pomocą aplikacji internetowej i zapobiegać uszkodzeniom.

Ile mogę zarobić z Cudominer?

Generowane zyski zależą od specyfikacji podłączonej maszyny (CPU/GPU) i czasu jej pracy, a także od wartości wydobytej kryptowaluty. Za pośrednictwem aplikacji internetowej możesz sprawdzić wysokość swoich zarobków w czasie rzeczywistym zarówno w BTC, jak i w preferowanej przez ciebie walucie fiat.

Czy oprogramowanie do pobrania zawiera wirusy?

Absolutnie nie. Cudo Miner otrzymał certyfikat CLEAN od Softpedia, co gwarantuje brak wirusów.

5/5 - (2 votes)
Twój Interes to polski portal o finansach osobistych, inwestycji i tradingu. Piszemy o akcjach, obligacjach, ETF-ach, kryptowalutach, forex, portfelach inwestycyjnych i brokerach online.