Jak kupić The Sandbox (SAND): kompletny przewodnik

512
Jak kupić the Sandbox

Zastanawiasz się, jak kupić The Sandbox w 2024 roku? Chcesz poznać najbardziej wiarygodne platformy, na których można kupić SAND? Jesteś we właściwym miejscu!

Na początku 2018 r. firma The Sandbox rozpoczęła prace nad platformą do gry wieloosobowej 3D, która wykorzystuje technologię blockchain (Ethereum) do stworzenia wirtualnego świata, w którym gracze mogą budować, posiadać i zarabiać na swoich doświadczeniach z gry.

W ciągu ostatnich trzech lat projekt dosłownie eksplodował, przyciągając wpływowe osobistości i marki, takie jak Snoop Dogg, The Walking Dead, Adidas i wiele innych. Kapitalizacja tokena SAND wynosi obecnie ponad 3 miliardy dolarów, a w ciągu 2021 roku jego cena wzrosła o 1200%.

Głównym celem The Sandbox jest wprowadzenie blockchain do głównego nurtu gier, oferując jako zalety własność, cyfrową rzadkość, możliwości monetyzacji i interoperacyjność między grami.

W tym przewodniku sprawdzimy, gdzie można kupić The Sandbox, wymieniając najbardziej niezawodne platformy oferujące najniższe opłaty na rynku. Ponadto szczegółowo przeanalizujemy sam projekt, aby zrozumieć, jak działa i czy warto inwestować w niego pieniądze.

NAJLEPSZE GIEŁDY KRYPTOWALUT
4.8/5
4.8/5
4.8/5

Gdzie kupić The Sandbox: 4 najlepsze strony

Poniżej przedstawiamy najlepsze strony i aplikacje, gdzie można kupić The Sandbox. Niektóre z nich to brokerzy internetowi, przydatni do inwestowania i handlu kryptowalutami. Pozostałe to giełdy, czyli platformy, za pośrednictwem których można kupić SAND, wymieniać kryptowaluty z innymi użytkownikami lub przechowywać je w specjalnym portfelu cyfrowym.

1. eToro

eToro (oficjalna strona tutaj) jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronną i wygodną platformą na rynku. Posiada nie tylko niskie prowizje, ale również tak zwany User eXperience. Jest to broker online, ale oferuje on również typowe funkcje giełdy kryptowalutowej i portfela kryptowalutowego, dzięki niedawnemu wprowadzeniu eToro Wallet.

jak kupić sand

Dzięki eToro możesz codziennie handlować na rynkach, otwierając i zamykając krótkie lub długie pozycje z dźwignią lub bez, w zależności od rodzaju inwestycji, na jaką się zdecydujesz.

Jeśli planujesz kupić The Sandbox i trzymać walutę przez dłuższy czas, eToro nie pobiera żadnych opłat za przechowywanie kryptowalut w dedykowanym portfelu.

Użytkownik ma również do dyspozycji bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi, za pośrednictwem którego może ćwiczyć korzystanie z narzędzi udostępnianych przez platformę. Następnie można dokonać minimalnego depozytu w wysokości 100 USD i rozpocząć handel w prawdziwej walucie.

eToro stosuje bardzo niskie prowizje od transakcji, które dla kryptowalut wynoszą aktualnie 1% – jednakowo dla wszystkich. Minimalna kwota SAND, którą można kupić na eToro, wynosi obecnie 10 USD.

Poniżej przedstawiamy, krok po kroku, jak kupić SAND na eToro:

 • otwórz swoje konto na platformie, klikając tutaj;
 • zweryfikuj swoją tożsamość;
 • wpłać pieniądze na eToro za pomocą przelewu bankowego, PayPal lub karty;
 • wpisz „SAND” w pasku wyszukiwania brokera i zacznij inwestować.

Jeśli to dla ciebie nowość, polecamy wypróbować konta demo przez kilka dni. Następnie będziesz mógł dokonać pierwszej wpłaty, gdy już zrozumiesz, jak to działa. Kliknij tutaj, aby otworzyć konto demo.

*77% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy

2. Binance

Binance (oficjalna strona tutaj) to największa i najbardziej znana na świecie giełda kryptowalut. Ponadto, oferuje ona największą liczbę kryptowalut, w tym The Sandbox. Jest to z pewnością jedna z najlepszych platform do zakupu SAND.

jak kupić the sandbox

Binance ustala minimalny próg zamówienia na poziomie 10 dolarów, ale przy rejestracji nie jest wymagany minimalny depozyt. Krótko mówiąc – można się zarejestrować, a następnie wpłacić wybraną kwotę za pomocą karty kredytowej/debetowej, przelewu bankowego lub systemów stron trzecich. Później wystarczy przekonwertować ją na SAND i bezpiecznie przechowywać w cyfrowym portfelu Binance.

Poniżej znajduje się kompletna procedura zakupu SAND na Binance za pomocą karty:

 • zarejestruj swoje konto na Binance (możesz to zrobić, klikając na ten link);
 • zakończ weryfikację tożsamości;
 • kliknij w menu na „Kup kryptowalutę za pomocą karty”;
 • wybierz kryptowalutę „SAND”, określ kwotę, za którą chcesz ją kupić, i potwierdź transakcję.

Kryptowaluty, które trzymasz na Binance, mogą również zarabiać pieniądze dzięki programowi „Binance Earn”. Pozwala on inwestować lub zamrozić swoje monety na określony czas w zamian za zwrot odsetek.

Spready przy zakupie waluty The Sandbox i innych kryptowalut za pomocą Binance należą do najniższych wśród tego typu platform (w okolicach 0,1%). Polecamy również wygodną aplikację Binance. Aby utworzyć własny portfel na tej giełdzie, kupić SAND i odkryć wszystkie inne znakomite funkcje, kliknij tutaj.

3. Bitpanda

Bitpanda (strona tutaj) to najlepszy europejski serwis na rynku. Idealnie sprawdzi się dla tych, którzy szukają nowych pomysłów inwestycyjnych, takich jak koszyki kryptowalut, fundusze ETF, akcje i metale szlachetne. Oczywiście istnieje również możliwość zakupu The Sandbox.

jak kupić sand

Zakupy kryptowalut są możliwe już od 1 euro. Platforma oferuje dość niskie spready (1,49%), które są dodatkowo obniżone, nawet o 20%, jeśli kupisz natywną walutę zwaną „BEST” lub większe ilości innych kryptowalut.

Aby kupić SAND na Bitpanda, musisz wykonać te 4 proste kroki:

 • utwórz swoje konto Bitpanda na oficjalnej stronie giełdy;
 • potwierdź swój adres e-mail i swoją tożsamość;
 • wpłać pieniądze do portfela Bitpanda poprzez przelew bankowy lub Visa/Mastercard;
 • jesteś teraz gotowy do zakupu The Sandbox za pomocą jednego kliknięcia.

Na Bitpanda możesz również aktywować plany oszczędnościowe z powtarzającymi się zakupami krypto oraz otrzymać kartę debetową bez prowizji Bitpanda card do płatności w kryptowalutach.

Ogólnie rzecz biorąc, ta giełda jest jednym z najlepszych sposobów na zakup SAND. Możesz zarejestrować swój portfel za darmo i uzyskać dostęp do wszystkich korzyści z Bitpanda, klikając tutaj.

4. Coinbase

Coinbase (oficjalna strona tutaj) to obok Binance jedna z najbardziej wiarygodnych giełd. Ugruntowała swoją pozycję kluczowego gracza w rozwoju rynku kryptowalut, nie zgłaszając większych wad systemu.

Różni się ona od Binance tym, że oferuje tylko najbardziej zaufane kryptowaluty. Jednak te najbardziej znane są obecne, a wśród nich jest oczywiście The Sandbox.

coinbase jak kupic sand

Za pośrednictwem Coinbase możesz kupić SAND i mnóstwo innych kryptowalut przy użyciu różnych metod płatności. W tym uwzględniając karty kredytowe/debetowe i przelew bankowy.

Prowizje są nieco wyższe niż w przypadku Binance, ale zmniejszają się po przejściu do Coinbase Pro. Aby korzystać z Coinbase Pro, nadal będziesz musiał najpierw otworzyć standardowe konto w Coinbase (kliknij tutaj).

Także ta platforma oferuje kilka niezwykle przydatnych usług: karta Coinbase Card do płacenia kryptowalutami, pożyczki kryptowalutowe oraz funkcja Coinbase Earn. Pozwala ona zarabiać na kryptowalutach tylko poprzez oglądanie filmów i innych materiałów informacyjnych.

Czym jest The Sandbox?

Możemy nazwać The Sandbox projektem wielopłaszczyznowym, ponieważ łączy on w sobie trzy koncepcje: tokenizację, grę i kolekcjonerstwo cyfrowe. Wszystko to w ramach jednej platformy, której społeczność liczy ponad 500 000 użytkowników.

Jest to inkluzywny ekosystem z elementami gry, tworzenia i inwestowania. Podstawą jest gra, która jest tworzona w metawersum podzielonym na krainy (lands), czyli kwadraty, które razem tworzą „posiadłości”. Kraina jest tokenem na blockchainie Ethereum, a więc jest to rzeczywista fizyczna nieruchomość zarejestrowana w metawersum.

sandbox

GAMING I INWESTYCJE

W ramach The Sandbox można tworzyć inne gry lub elementy gry (rośliny, zwierzęta, pojazdy, domy, broń itp.). Wszystkie elementy mogą być tokenizowane, a następnie kupowane, sprzedawane i kolekcjonowane.

Gry są tworzone za pomocą oprogramowania o nazwie „Game maker„. Można je wykorzystać na poziomie podstawowym, korzystając z dostarczonych podstawowych szablonów. Albo na poziomie zaawansowanym, programując je od podstaw, pisząc scenariusze fabularne, sceny, dialogi itp.

Gry te są publikowane i mogą być wykorzystywane na posiadanym terenie lub na terenie należącym do osób trzecich, który należy wynająć.

Posiadanie ziemi jest rodzajem inwestycji w nieruchomości. Dlaczego? Jeśli gra stanie się popularna, przyciągając coraz więcej użytkowników, jej wartość będzie rosła wykładniczo.

Posiadanie ziemi w The Sandbox daje ci możliwość uczestniczenia w zarządzaniu, tj. w procesie podejmowania decyzji dotyczących przyszłego rozwoju projektu. A oprócz tego masz dostęp do tworzenia gier, które można spieniężyć za pomocą tokena SAND.

KOLEKCJONERSTWO

W grach można wprowadzać przedmioty niegrywalne, oznaczane jako rzadkie lub dostępne w danej liczbie egzemplarzy. Aktywa te można kupować i sprzedawać na dedykowanym rynku The Sandbox lub na OpenSea, jednej z najbardziej rozpowszechnionych giełd NFT.

Czy warto zainwestować w The Sandbox?

Potencjał tego wirtualnego świata jest nieograniczony, konkretne zastosowania są wielorakie, a wiele znanych marek postawiło już tutaj pierwsze kroki, co może okazać się kolejnym mega trendem.

sand

Fenomen metawersum będzie dotyczyć nas wszystkich, do tego stopnia, że nawet Facebook postanowił się na nim skupić, zmieniając nazwę na Meta. Wejście w ten świat już teraz oznacza wyprzedzenie wszystkich i zapewnienie sobie miejsca poprzez wykorzystanie nadchodzących wzrostów.

Niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem, czy po prostu jesteś zaciekawiony tematem, polecamy ci zapoznać się z działaniem metawersum The Sandbox, a być może także wypróbować go, abyś sam mógł zrozumieć jego potencjał.

Podsumowując, zakup The Sandbox w 2023 roku i włączenie go do swojego portfela inwestycyjnego może okazać się strategicznym posunięciem w dłuższej perspektywie.

Jak kupić SAND: pytania i odpowiedzi

Jakie są najlepsze platformy do zakupu The Sandbox?

Najbardziej polecamy dwie: eToro, brokera, który ułatwia trading i inwestowanie online, zapewniając użytkownikom wszystkie narzędzia potrzebne do bezpiecznego handlu SAND, oraz Binance, giełdę która oprócz Sandbox wymienia ogromną liczbę kryptowalut i gwarantuje najniższe opłaty na rynku. Wreszcie, jeśli chcesz poznać nowe usługi, Bitpanda stale oferuje innowacyjne i mniej zmienne produkty, takie jak indeksy kryptowalutowe i metale szlachetne.

Czy można kupić SAND przez PayPal?

Jedyną platformą, która akceptuje PayPal jako metodę płatności, jest eToro. W innych przypadkach trzeba wykonać dodatkowy krok, przelewając środki z PayPal na swoje zwykłe konto.

Czy warto zainwestować w The Sandbox?

The Sandbox został stworzony w bardzo konkretnym celu, a mianowicie wykorzystania technologii blockchain do przeniesienia świata gier na kolejny etap ewolucji poprzez wprowadzenie takich pojęć jak własność, deficytowość cyfrowa i możliwość otrzymania wynagrodzenia za swój twórczy wkład. Projekt taki jak ten będzie coraz bardziej wartościowy. Z tego powodu The Sandbox jest bardzo interesującym projektem, w który warto zainwestować.

5/5 - (1 vote)
Twój Interes to polski portal o finansach osobistych, inwestycji i tradingu. Piszemy o akcjach, obligacjach, ETF-ach, kryptowalutach, forex, portfelach inwestycyjnych i brokerach online.