Lirves Cloud Mining: recenzja, opinie, koszty i działanie

142
Lirves

Jak działa Lirves? Jakie kryptowaluty mogą być tam kopane? Ile pieniędzy możesz zarobić?

Odpowiemy na wszystkie powyższe pytania w tej kompleksowej recenzji Lirves, jednej z niedawno otwartych platform, które wykorzystują najnowsze algorytmy do wydobywania kryptowalut.

W szczególności przyjrzymy się bardziej szczegółowo temu, czym jest Lirves i jak działa w praktyce, a następnie wyjaśnimy, jak zarejestrować się na tej platformie i zacząć wydobywać kryptowaluty, zarabiając prawdziwe pieniądze.

Przejdziemy dalej, opisując zarobki i koszty platformy, a następnie zakończymy przedstawieniem opinii dotychczasowych klientów. W ten sposób można uzyskać ogólne pojęcie o Lirves i zdecydować, czy chce się go używać do pasywnego generowania dochodów.

Livres: co to takiego?

Lirves (oficjalna strona tutaj) to platforma powstała w tym roku, za pośrednictwem której można wydobywać kryptowaluty różnych typów, w tym Bitcoin i Ethereum. Została ona założona w 2021 roku przez firmę z Sydney w Australii.

lirves cloud mining

Dla niewtajemniczonych, cloud mining jest procesem, w którym energia, przy pomocy konkretnego sprzętu komputerowego, jest wykorzystywana w celu uzyskania w zamian kryptowaluty.

Na przykład w przypadku Bitcoin, energia ta jest wykorzystywana do walidacji operacji (proof of work) przeprowadzanych w ramach blockchain, zdecentralizowanej architektury, na której opiera się ta kryptowaluta.

Warto nadmienić, że istnieją trzy główne aktywności, dzięki którym można wydobywać kryptowaluty:

 • Solo Mining: pierwszym sposobem wydobywania kryptowalut jest zakup sprzętu komputerowego potrzebnego do przeprowadzenia tej operacji i przystąpienie bezpośrednio do wydobywania. Ten sposób wydobywania jest w wielu przypadkach nieopłacalny, ponieważ wymaga znacznej mocy obliczeniowej, aby móc efektywnie wydobywać kryptowaluty;
 • Pool Mining: w tym drugim przypadku, sprzęt do wydobycia także należy kupić, ale to, co odróżnia tę metodę, to współpraca z innymi użytkownikami w grupach, które są nazywane pool. Każda osoba otrzymuje nagrodę proporcjonalną do mocy obliczeniowej, którą dzieli;
 • Cloud Mining: trzeci sposób polega na wykorzystaniu istniejącej farmy miningowej (struktury zaprojektowanej do celów wydobywania kryptowalut), poprzez zawarcie umowy, dzięki której indywidualny użytkownik może korzystać z części jej energii.

Lirves należy do trzeciej kategorii. Oznacza to, że dzięki tej platformie, możliwe jest oparcie się na jednej z kilku farm miningowych i rozpoczęcie wydobywania kryptowalut bez konieczności zakupu niezbędnego sprzętu lub znajomości szczegółów jego obsługi.

Do tej pory z Lirves skorzystało ponad 300.000 użytkowników i liczba ta ciągle rośnie! Wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych kilku lat ta platforma stanie się jedną z głównych na scenie międzynarodowej. Dowiedz się już teraz wszystkich szczegółów, wchodząc na oficjalną stronę internetową pod tym linkiem.

Recenzja Lirves: działanie

Jak wspomniano, Lirves, podobnie jak inne platformy chmurowe, pozwala każdemu na wydobywanie kryptowalut. Aby korzystać z usługi, nie musisz wiedzieć nic o sprzęcie potrzebnym do wydobycia, ponieważ będziesz korzystać z firmy, która na tym zarabia, kupując część jej energii hashowania.

Energia ta jest wykorzystywana do rozwiązywania złożonych operacji matematycznych, które są podstawą procesu wydobywania kryptowalut. Są one określane jako algorytmy wydobywcze, które są zależne od konkretnej wydobywanej kryptowaluty.

Tak zwany hashrate, czyli współczynnik wydobycia, służy do ilościowego określenia mocy obliczeniowej danych.

Koszt energii pożyczonej z farm Lirves dla użytkownika będzie zależał od wybranego tempa wydobycia, mierzonego w hashach na sekundę (h/s) i jego wielokrotnościach. Im wyższa jest ta wartość, tym wyższy jest koszt, jak również potencjalny zysk.

Aby zacząć korzystać z Lirves, musisz wykonać trzy proste kroki:

 • Rejestracja na platformie: pierwszym krokiem jest utworzenie konta na Lirves. Możesz to zrobić, klikając tutaj;
 • Zakup kontraktu: w tym momencie należy przystąpić do zakupu energii haszowania za pomocą kontraktu. Szczegóły omówimy później;
 • Otrzymywanie opłat: teraz, gdy masz już moc obliczeniową, możesz ją wykorzystać do wydobywania kryptowalut. Codziennie będziesz otrzymywać wypłaty, które będą przesyłane bezpośrednio na twoje konto.
lirves dzialanie

Warto zauważyć, że wszyscy użytkownicy po zakończeniu rejestracji otrzymują bonus energetyczny w wysokości 3 dolarów, który mogą wykorzystać do rozpoczęcia wydobywania kryptowaluty. Po rozpoczęciu procesu wydobywania, zobaczysz ilość wydobytej kryptowaluty w czasie rzeczywistym.

W każdej chwili będziesz miał możliwość wypłacenia swoich zarobków, otrzymując je natychmiast w formie kryptowalut, poprzez dodanie portfela do systemu. Jeśli jeszcze go nie masz, polecamy założyć go na Binance lub Coinbase. W przypadku Bitcoin, minimalna wypłata wynosi 0,002 BTC i podobne progi obowiązują dla innych kryptowalut.

Pulpit nawigacyjny Lirves daje ci również możliwość przeglądania statystyk wydobycia i sprawdzania swojej wydajności.

Jak zarejestrować się na Lirves?

Skupmy się więc na pierwszym kroku procedury, którą należy wykonać, aby móc korzystać z Lirves, a mianowicie na tym, jak zarejestrować się na platformie. Po pierwsze, kliknij na ten link, aby uzyskać dostęp do formularza rejestracyjnego, który dla większej przejrzystości zamieściliśmy również poniżej:

rejestracja lirves

Teraz wystarczy wpisać swoje dane, tj. nazwę użytkownika, e-mail, hasło i potwierdzenie hasła. Zaznacz pole „I’m not a robot” i zaakceptuj warunki korzystania z usługi, aby kontynuować.

Następnie będziesz musiał potwierdzić swój adres e-mail. Otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę pocztową zawierającą link do weryfikacji i załatwione.

Jak widać, procedura nie jest wcale skomplikowana i jest podobna jak na innych tego typu platformach. Zarejestruj się teraz za darmo w Lirves, klikając tutaj.

Jak zacząć kopać kryptowaluty?

Po zakończeniu rejestracji i potwierdzeniu adresu e-mail, będziesz mógł uzyskać dostęp do głównego pulpitu Lirves, gdzie znajdziesz podsumowanie wszystkich swoich statystyk.

Na początku, jak można się spodziewać, wszystko będzie zupełnie puste i nietknięte. Aby zacząć działać, będziesz musiał kupić energię hashowania. Aby to zrobić, przejdź do sekcji 03, zwanej „purchase”. Wyświetli się ekran taki jak poniżej:

lirves kopanie

Następnie będziesz musiał wybrać algorytm, którego chcesz użyć do wydobywania kryptowalut:

 • SCRYPT: dla kryptowalut Litecoin (LTC), Stellar (XLM), Dogecoin (DOGE) i Zcash (ZEC);
 • SHA-256: dla Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dash (DASH) i Tron (TRX);
 • ETHASH: dla Ethereum (ETH) i Ripple (XRP).

Kwota, którą chcesz zainwestować w zakup energii, musi być najpierw zdeponowana w walucie fiat (USD) lub kryptowalucie za pomocą przelewu z twojego portfela cyfrowego. Aby wykonać tę operację, wystarczy zapoznać się z rozdziałem 02 „Balance”.

Przy zakupie energii hashowania otrzymujesz również prognozę dziennego procentowego zysku, jaki konkretnie osiągniesz. Może to być przydatne do oceny, która z różnych dostępnych opcji oferuje najwyższy zysk.

Koszty Lirves

Przedstawimy teraz bardziej szczegółowo, ile kosztuje usługa Lirves.

Jak już wspomniano, nie ma opłaty rejestracyjnej. Nie trzeba też płacić miesięcznej opłaty abonamentowej.

Największym kosztem jest zakup energii, której cena zależy od hashrate, czyli mocy haszowania, i algorytmu używanego do wydobywania kryptowalut.

lirves koszty

Przyjrzyjmy się teraz szczegółom kosztów w zależności od algorytmu:

 • SCRYPT: $0.282 za 1 MH / s;
 • SHA-256: $0.025 za 1 GH / s;
 • ETHASH: $1.401 za 1 MH/s.

Podobnie jak w przypadku innych platform, algorytm Sha-256, który jest używany w rodzinie Bitcoin, jest tym, który ma niższy koszt niż inne. Należy jednak zauważyć, że rentowność niekoniecznie jest najwyższa. W tym sensie, trzeba będzie ocenić w każdym przypadku indywidualnie, co jest najbardziej opłacalne.

Ile można zarobić na Lirves?

Zajmijmy się teraz jedną z najciekawszych kwestii, a mianowicie zarobkami, jakie można osiągnąć dzięki Lirves.

Po pierwsze, zwróćmy uwagę na to, że korzystając z usługi cloud mining, nie będziesz musiał płacić za sprzęt, w tym za oprogramowanie i system chłodzenia. Nie trzeba się też martwić o koszty energii elektrycznej, które w tych przypadkach nie są bez znaczenia.

W przypadku cloud mining, zysk jest w zasadzie różnicą pomiędzy kwotą, którą otrzymujemy jako wynagrodzenie za samą działalność wydobywczą, a poniesionymi wydatkami, czyli zakupem energii i ewentualnymi kosztami utrzymania.

Warto zaznaczyć, że na Lirves zarobki będą wypłacane w czasie rzeczywistym i generalnie będą zależały od szeregu parametrów:

 • hashrate, który posiadasz;
 • kryptowaluty, którą wydobywasz;
 • algorytmu wydobywczego, którego używasz;
 • fluktuacji wartości wydobytej kryptowaluty w stosunku do dolara.

Aktualnie, według operatorów platformy, średni dzienny zwrot jest w zakresie od 1% do 3% i zależy od czynników, które właśnie wymieniliśmy.

Uwaga: Jakikolwiek spadek wartości wydobytej kryptowaluty w stosunku do referencyjnej waluty fiat (USD) może znacznie pogorszyć wygenerowane zyski, nawet do punktu ich całkowitego wyzerowania. Należy więc mądrze wybrać okres, w którym chcemy inwestować.

Lirves: opinie użytkowników

Ponieważ jest to niedawno utworzona platforma, nie ma wielu opinii, które można by znaleźć w sieci.

Z tych kilku, które udało nam się znaleźć, wynika, że klienci są całkiem zadowoleni z generowanych zarobków, choć czekają na ich faktyczne wypłacenie przed wyrażeniem ostatecznej opinii.

Z pewnością usprawnienia ze strony zarządzających platformą muszą skupić się na wsparciu technicznym, które na razie jest nieco „powolne” w rozwiązywaniu problemów.

5/5 - (1 vote)