Shamining: recenzja, opinie, koszty i działanie

854
Shamining

Jak działa Shamining? Ile pieniędzy możesz tam zarobić?

Odpowiemy na powyższe pytania w tej kompleksowej recenzji Shamining, jednej z najszybciej rozwijających się platform do zarabiania Bitcoin poprzez nowe algorytmy wydobywcze.

W szczególności przyjrzymy się, czym jest Shamining i jak działa w praktyce, a następnie wyjaśnimy, jak zarejestrować się na tej platformie i zacząć wydobywać kryptowaluty, otrzymując w zamian prawdziwe pieniądze.

Następnie przejdziemy do opisu zarobków i kosztów platformy i zakończymy kilkoma opiniami i recenzjami od klientów, którzy sami korzystali z tej usługi. W ten sposób można uzyskać ogólne pojęcie o Shamining i zdecydować, czy chce się go używać do generowania zarobków.

Shamining: co to takiego?

Shamining (oficjalna strona tutaj) to obiecująca platforma, dzięki której możesz wydobywać Bitcoin, zarabiając w zamian prawdziwe pieniądze. Została ona założona w 2018 roku przez grupę ekspertów i badaczy ze świata kryptowalut.

shamining

Dla niewtajemniczonych, kopanie kryptowalut jest procesem, w którym energia jest wydatkowana przy pomocy pewnego sprzętu komputerowego w celu uzyskania wynagrodzenia w postaci kryptowaluty.

Na przykład w przypadku Bitcoin, energia ta jest wykorzystywana do walidacji operacji (proof of work) przeprowadzanych w ramach blockchain, zdecentralizowanej architektury, na której opiera się ta kryptowaluta.

Teraz warto podkreślić, że istnieją trzy główne możliwości, dzięki którym można wydobywać kryptowaluty:

  • Solo Mining: pierwszym sposobem wydobywania kryptowaluty jest zakup sprzętu komputerowego potrzebnego do przeprowadzenia tej operacji i przejście bezpośrednio do wydobywania. Ten sposób wydobywania jest w wielu przypadkach nieefektywny, ponieważ wymaga znacznej mocy obliczeniowej, aby móc efektywnie wydobywać kryptowaluty;
  • Pool Mining: w tym drugim przypadku sprzęt do wydobycia także należy nabyć, ale to, co się robi, to współpraca z innymi użytkownikami w grupach, które są nazywane pools. Każda osoba otrzymuje wynagrodzenie proporcjonalne do mocy obliczeniowej, którą dzieli;
  • Cloud Mining: trzecim sposobem jest poleganie na istniejącej farmie miningowej (struktura zaprojektowana w celu wydobywania kryptowalut) poprzez zawarcie umowy, dzięki której indywidualny użytkownik może korzystać z części jej energii.

Shamining należy do trzeciej kategorii. Obecnie zakłady tego serwisu, czyli ośrodki, w których znajdują się urządzenia miningowe, zlokalizowane są w San José (Kalifornia, USA), Londynie (Wielka Brytania) i Kapsztadzie (RPA).

Liczba osób korzystających z tej platformy cloud mining wynosi około siedemnastu tysięcy i stale rośnie. Możesz zacząć wydobywać Bitcoin z kwotami tak niskimi jak 250$, ze średnim mnożnikiem zarobków 1,43.

Recenzja Shamining: jak to działa?

Shamining, podobnie jak inne platformy chmurowe, pozwala każdemu na wydobywanie kryptowalut, w szczególności Bitcoina. Aby korzystać z usługi, nie musisz wiedzieć nic o sprzęcie potrzebnym do wydobycia, ponieważ będziesz korzystać z firmy, która zajmuje się tym profesjonalnie, kupując od niej część energii hashowania.

Energia ta jest wykorzystywana do rozwiązywania złożonych operacji matematycznych, które są podstawą procesu wydobywania kryptowalut. Są one określane jako algorytmy wydobywcze, które są zależne od konkretnej wydobywanej kryptowaluty.

Tak zwany hashrate, czyli współczynnik wydobycia, służy do ilościowego określenia mocy obliczeniowej danych.

W tym sensie, koszt energii pożyczonej od farm Shamining dla użytkownika będzie zależał od wybranego tempa wydobycia, mierzonego w hashach na sekundę (h/s) i jego wielokrotnościach. Im wyższa jest ta wartość, tym wyższy jest koszt, jak również potencjalny zysk.

Aby zacząć korzystać z Shamining, musisz wykonać trzy proste kroki:

  • Rejestracja na platformie: pierwszym krokiem jest założenie konta na Shamining. Możesz to zrobić, klikając tutaj;
  • Wynajem sprzętu: w tym momencie będziesz musiał przystąpić do zakupu mocy haszowania za pomocą umowy. Szczegóły omówimy później;
  • Otrzymywanie opłat: teraz, gdy masz już moc obliczeniową, możesz wykorzystać ją do wydobywania kryptowalut. Codziennie będziesz otrzymywać zyski, które będą przesyłane bezpośrednio na twoje konto.
shamining review

Wynajmując sprzęt na Shamining, zaczniesz wydobywać Bitcoin od razu i otrzymywać codzienne zyski. W każdej chwili możesz wybrać opcję wypłaty wydobytej kwoty za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej/debetowej lub portfela Bitcoin.

Sugerujemy, aby wybrać portfel kryptowalutowy, jeśli nie chcesz mieć strat związanych z wymianą walut. Jeśli jeszcze go nie masz, polecamy założyć go na Binance lub Coinbase.

Poprzez pulpit Shamining będziesz mógł również zobaczyć swoje statystyki wydobycia i sprawdzić swoją wydajność dzień po dniu.

Jak zarejestrować się na Shamining?

Skupmy się więc na pierwszym kroku procedury korzystania z Shamining, czyli rejestracji na platformie. Po pierwsze, kliknij na ten link, aby uzyskać dostęp do formularza rejestracyjnego, który dla większej przejrzystości zamieściliśmy również poniżej:

shamining mining

Teraz wystarczy podać swoje dane, tj. imię i nazwisko, e-mail, telefon, hasło i potwierdzenie hasła. Zaznacz pole „Jestem człowiekiem” i zaakceptuj warunki korzystania z usługi, aby kontynuować.

Musisz teraz potwierdzić swój adres e-mail. Otrzymasz wiadomość w swojej skrzynce mailowej zawierającą link do zatwierdzenia adresu e-mail i gotowe.

Należy również wspomnieć, że aby dokonać jakiejkolwiek płatności lub wypłaty na Shamining, musisz potwierdzić swoją tożsamość. Aby to zrobić, wystarczy przesłać dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) w sekcji „Account”.

Jak widać, procedura nie jest wcale skomplikowana i wygląda podobnie jak na innych platformach. Zarejestruj się teraz w Shamining za darmo, klikając tutaj, i otrzymaj 37% bonus na zakup energii!

Jak zacząć kopać kryptowaluty?

Po zakończeniu rejestracji, potwierdzeniu adresu e-mail i weryfikacji tożsamości, będziesz miał dostęp do wszystkich funkcji Shamining za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego.

Na początku, jak można się spodziewać, wszystko będzie zupełnie puste i nietknięte. Aby rozpocząć działalność, należy wypożyczyć sprzęt miningowy. W tym celu wystarczy przejść do sekcji „Miner”.

Wyświetli się następujący ekran, na którym można określić ilość energii haszowania do zakupienia przy umowie na 1 rok:

shamining

Natychmiast będziesz mógł zobaczyć koszt hashrate oraz dzienną, miesięczną i roczną prognozę zysku, który możesz osiągnąć. Pamiętaj, że obecnie trwa promocja, która gwarantuje ci 37% więcej mocy na bieżące zakupy.

Koszty Shamining

Ale jaki jest koszt wypożyczenia sprzętu na Shamining? To oczywiście zależy od pożądanego hashrate. Poniżej znajduje się podsumowanie cen pakietów:

Shamining kopanie

Jeśli z czasem będziesz potrzebować większego hashrate, na Shamining możesz zmienić pakiet na jeden z dostępnych:

  • CPU Miners: z typową mocą w zakresie 23.000 GH/s, kosztują 0,0120$ za 1 GH/s i mają rentowność 143%;
  • GPU Miners: przy typowej mocy 94 000 GH/s, mają koszt 0,0113$ za 1 GH/s i rentowność 149%;
  • ASIC Miners: z typową mocą w zakresie 235.000 GH/s, mają koszt 0,0109 $ za 1 GH/s i rentowność 156%;
  • Individual: w przypadku większych wymagań dotyczących mocy można skontaktować się bezpośrednio z działem obsługi klienta.

Ile można zarobić na Shamining?

Zajmijmy się teraz jedną z najciekawszych kwestii, a mianowicie zarobkami, jakie można osiągnąć dzięki wykorzystaniu Shamining.

Po pierwsze, warto zauważyć, że korzystając z usługi wydobywczej w chmurze, nie musisz płacić za sprzęt, w tym oprogramowanie i system chłodzenia. Nie trzeba się też martwić o koszty energii elektrycznej, które w tych przypadkach nie są bez znaczenia.

W cloud mining zysk jest w zasadzie różnicą pomiędzy kwotą pieniędzy, którą otrzymujemy w nagrodę za samą działalność wydobywczą, a kosztami zakupu kontraktu.

Wspomnieliśmy już o możliwych zarobkach z Shamining, których rentowność waha się od 143% do 156%. Na przykład, jeśli zainwestujesz 1000 €, otrzymasz zwrot za 1 rok umowy w wysokości około 1400 €, z zyskiem netto 400 €.

Należy zauważyć, że liczby te są tylko orientacyjne, ponieważ spadki wartości Bitcoin w stosunku do euro lub waluty późniejszej konwersji mogą prowadzić do ograniczenia powyższego zysku.

Shamining: opinie

Naszym zdaniem, Shamining to jedna z lepszych platform do cloud miningu. Mimo że powstała bardzo niedawno, stale przyciąga nowych użytkowników. Sama platforma jest przejrzysta i prosta w użyciu, a oferowane pakiety pozwalają na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Z cloud miningiem zawsze wiąże się pewne ryzyko, jednak według nas Shamining to serwis godny zaufania.

Na zakończenie przeanalizujemy kilka opinii na temat Shamining, pochodzących bezpośrednio od klientów, którzy już korzystali z tej platformy. Na TrustPilot, międzynarodowej stronie z recenzjami, usługa ma ogólną ocenę 4,7 na 5, jedną z najwyższych wśród platform typu cloud mining.

opinie shamining

Poniżej znajdziecie również kilka dokładniejszych opinii o Shamining:

opinia 2
opinia 1

Jak widać, klienci byli bardzo zadowoleni z usług oferowanych przez Shamining, a zwłaszcza z generowanych zarobków. Wypróbuj go sam, rejestrując się dziś za darmo za pomocą tego linku.

1/5 - (2 votes)