Najlepsze strony do kopania kryptowalut: top 3 serwisy online

2129
Strony do kopania kryptowalut

Szukasz strony do kopania kryptowalut? Chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze strony do wydobywania kryptowalut online? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Istnieje wiele platform do kopania kryptowalut, ale tylko kilka z nich okazuje się bezpieczna, a przede wszystkim skuteczna w osiąganiu prawdziwego zysku. W końcu, kiedy w grę wchodzą nasze pieniądze, ważne jest, aby zastanowić się dwa razy przed zainwestowaniem.

W tym artykule zamierzamy zaprezentować najlepsze, naszym zdaniem, strony do kopania kryptowalut. Żeby było jasne od samego początku, są to platformy cloud miningowe, które pozwalają na wydobywanie kryptowalut bez potrzeby kupowania dedykowanego sprzętu (więcej o działaniu w drugiej części tego artykułu).

Jeśli nie masz czasu lub cierpliwości, aby przeczytać całość, można poznać nasze top 3 już teraz:

NAJLEPSZE SERWISY CLOUD MINING
4.8/5
4.8/5
4.8/5

Najlepsze stroy do kopania kryptowalut

Przejdźmy do naszego rankingu najlepszych stron do kopania kryptowalut. Wybraliśmy je na podstawie przystępności cenowej, bezpieczeństwa i potencjalnych zysków.

1. Hashshiny

Hashshiny (oficjalna strona tutaj) jest bez cienia wątpliwości najlepszą stroną do kopania kryptowalut w 2024 roku. Założona w 2017 roku przez grupę specjalistów z dziedziny informatyki i blockchain nigdy nie przestała się rozwijać. Obecnie posiada bazę użytkowników, która sięga 2,6 miliona osób.

strona do kopania kryptowalut

Aby rozpocząć korzystanie z Hashshiny, wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się za darmo na platformie (można to zrobić tutaj), po czym kupić energię haszowania bezpośrednio z serwisu, który prowadzi tę usługę.

Jak wyjaśnimy w drugiej części tego artykułu, mocy haszowania używa się do rozwiązywania złożonych operacji matematycznych w celu uzyskania kryptowaluty jako wynagrodzenia. Mierzy się ją w H/s i jej wielokrotnościach.

Możesz wydobywać kilka kryptowalut: Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Zcash (ZEC), Dash (DASH), Decred (DCR) i Dogecoin (DOGE).

Aby dać ci wyobrażenie o kosztach, np. kopanie Bitcoina to $1.05 za 10 GH / s (umowa na dwa lata). Możesz sprawdzić pełne dane dla każdej kryptowaluty w naszej recenzji Hashshiny (kliknij w ten link).

Na platformie znajduje się również narzędzie, które pozwala oszacować zwrot z początkowej inwestycji i wybrać najbardziej opłacalną opcję. Zauważ, że nowi użytkownicy otrzymują bonus w postaci 5 TH/s darmowej energii na okres 5 dni.

Zarobki są wypłacane codziennie i można je przerzucić na dowolny portfel kryptowalutowy po przekroczeniu minimalnego progu 0,005 BTC.

Postanowiliśmy umieścić Hashshiny na szczycie listy najlepszych stron do kopania kryptowalut, ponieważ jest to jedna z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych usług. Oferta jest również całkiem szeroka, a to sprawia, że serwis ten jest naszym numerem 1. na rok 2024.

2. IQ Mining

IQ mining (oficjalna strona tutaj) to interesująca platforma do kopania kryptowalut, która w ostatnich miesiącach przyciąga coraz więcej klientów. Jest to projekt założony w 2016 roku, prowadzony przez firmę Tunewo Limited. Sprzęt górniczy jest rozprzestrzeniony w kilku państwach: w Chinach, Rosji, Algierii, Kanadzie i innych.

Aby zacząć korzystać z usługi, wystarczy zarejestrować się na platformie (link tutaj). Procedura jest bezpłatna i nie zajmie więcej niż kilka minut. Następnie można kupić moc haszowania za pomocą jednej z następujących metod płatności: VISA lub MasterCard, Bitcoin, altcoin, stablecoin i Perfect Money.

Na IQ mining można wydobywać następujące kryptowaluty: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Tether Coin (USDT) i Ethereum (ETH). Należy zauważyć, że dla Bitcoin można stosować dwa różne typy algorytmów, z których jeden jest zoptymalizowany (SHA-256 PRO) i może ogólnie zapewnić lepszą wydajność niż podstawowy (SHA-256).

Przyjrzyjmy się kosztom platformy. Na przykład roczny kontrakt na wydobywanie Bitcoina przy użyciu algorytmu SHA-256 i energii 3 TH/s (lub 3 000 GH/s) kosztuje 283 dolary. Istnieją różne warianty konta, które dają ci coraz większe bonusy. Zobacz także naszą recenzję IQ Mining.

Zarobki są wypłacane codziennie i można je pobrać za pośrednictwem portfela kryptowalutowego. Podsumowując, kolejna niezawodna i solidna platforma, którą zdecydowanie polecamy.

3. ECOS

ECOS (oficjalna strona tutaj) to kolejna interesująca platforma do wydobywania kryptowalut online, która oferuje również dodatkowe usługi, takie jak giełda, portfel i sprzedaż sprzętu, jeśli jesteś zainteresowany różnymi formami wydobywania kryptowalut. Siedziba główna firmy znajduje się w Armenii, a oddział pomocniczy w Rosji.

ecos

Ponownie, aby rozpocząć wydobywanie kryptowalut, wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie za pośrednictwem tego linku. Następnie musisz zakupić hashrate za pomocą kontraktu, by codziennie otrzymywać swoje zarobki. Obecnie jedyną kryptowalutą, którą można tam wydobywać, jest Bitcoin.

Przed zakupem masz możliwość oszacowania swojego potencjalnego zysku za pomocą narzędzia znajdującego się na stronie internetowej. Możesz dostosować parametry, takie jak wartość, jaką Bitcoin osiąga w stosunku do dolara na koniec kontraktu, czas trwania kontraktu i hashrate mierzony w TH/s.

Szacunkowe wartości kosztów wynoszą 0,20 USD za 10 GH/s w okresie obowiązywania umowy na 24 miesiące.

Akceptowane metody płatności to karta kredytowa/debetowa (w tym przypadku obowiązuje opłata w wysokości 2,5%) lub kryptowaluty takie jak BTC, ETH, LTC i XRP. Polecamy tę ostatnią metodę, ponieważ jest ona wolna od prowizji. Więcej informacji można również znaleźć w naszej dedykowanej recenzji (kliknij tutaj, aby przeczytać).

Ogólnie rzecz biorąc, firma jest porządna i przejrzysta, więc nie możemy nie polecić jej w tym rankingu. Interesujące są również portfele kryptowalutowe i plany oszczędnościowe, które oferuje ECOS.

Jak działa strona do kopania kryptowalut?

Do tej pory omówiliśmy tzw. strony do cloud miningu, o których już wspominaliśmy m.in. w tym artykule. Zajmijmy się teraz tym, jak one działają.

Po pierwsze, kopanie odnosi się do procesu, w którym w zamian za wydatkowanie pewnej ilości energii obliczeniowej, otrzymuje się wynagrodzenie w postaci kryptowaluty.

Proces ten wymaga dedykowanego sprzętu, począwszy od zwykłych mikroprocesorów PC, poprzez karty graficzne, aż po koparki stworzone specjalnie do tej funkcji.

W przeciwieństwie do innych technik wydobywczych, takich jak pool mining czy solo mining, zaletą wydobywania w chmurze jest to, że nie musisz kupować tego sprzętu samodzielnie, co w wielu przypadkach może być dość kosztowne. Ponadto, jesteś zwolniony z opłat za zużytą energię elektryczną, co jest nie byle jakim kosztem.

To co robisz, to poleganie na strukturze, zwanej farmą wydobywczą, i pożyczanie części jej mocy, tj. jej energii hashowania, mierzonej w H/s i jej wielokrotnościach.

Aby skorzystać z jednej z powyższych usług, wystarczy założyć bezpłatne konto online, podając kilka danych osobowych i dane do logowania. Następnie będziesz musiał wybrać spośród różnych dostępnych ofert i wykupić umowę, dzięki której pożyczysz energię z obiektu, na którym polegasz.

Kiedy już to zrobisz, zaczniesz wydobywać kryptowalutę i będziesz mógł zobaczyć swoje zarobki bezpośrednio w swoim pulpicie nawigacyjnym. Po osiągnięciu minimalnego progu, który zależy od usługi, będziesz miał prawo do wypłaty zgodnie z udostępnionymi metodami płatności, które już omówiliśmy w odniesieniu do każdej strony.

Cóż, tak kończymy nasz artykuł na temat najlepszych stron do kopania kryptowalut. Po więcej treści związanych ze światem kryptowalut odsyłamy na naszą stronę Twój Interes.

5/5 - (2 votes)
Twój Interes to polski portal o finansach osobistych, inwestycji i tradingu. Piszemy o akcjach, obligacjach, ETF-ach, kryptowalutach, forex, portfelach inwestycyjnych i brokerach online.